Transport zmarłych z zagranicy

Opublikowano: 4 tygodnie 1 dzień temu Autor: Damian Majewski

Strata bliskiej osoby wiąże się z ogromnym ciężarem spoczywającym na bliskich, zarówno w perspektywie emocjonalnego pożegnania, jak i dopełnienia wszelkich formalności związanych z pochówkiem. W czasie pierwszych dni żałoby, gdy umiera nam członek rodziny, załatwianie spraw urzędowych, generujące dużo stresu, odciąga nas często od należytego przeżywania tego trudnego czasu.

Transport zmarłych z zagranicy

[Artykuł sponsorowany]

Sprawa komplikuje się dodatkowo, gdy spoczywa na nas obowiązek zorganizowana przewiezienia zwłok do Polski, gdy bliska nam osoba zmarła poza granicami naszego kraju. W tej sytuacji warto postawić na firmę, którą cechuje wieloletnie doświadczenie, globalne działanie oraz przejrzyste warunki. Memento Mori to firma pogrzebowa świadcząca usługi transportu zwłok z zagranicy do docelowego miejsca pochówku zmarłego. Mając świadomość, jak kluczowe pozostaje w tym momencie wsparcie we wszystkich formalnościach, oferujemy całodobową konsultację i indywidualne podejście do każdej sytuacji.

  • Transport zmarłych do Polski na terenie całej Europy.
  • Międzynarodowy transport zwłok z Memento Mori.
  • 20 lat doświadczenia i indywidualne podejście do każdej sytuacji.

Transport zmarłych do Polski na terenie całej Europy


Odejście bliskiej nam osoby poza granicami naszego kraju, gdy pragniemy pochować zmarłego członka rodziny na terenie Polski, to dodatkowe obciążenie w niezwykle trudnym i wymagającym emocjonalnie czasie żałoby. Zajęcie się transportem zwłok do kraju to duże przedsięwzięcie logistyczne, wymagające zarówno dopełnienia wielu formalności, jak i nakładów finansowych. Memento Mori oferuje kompleksową pomoc w całym procesie oraz gwarancję najniższej ceny. Poznaj ofertę transport zwłok MM.


Międzynarodowy transport zwłok z Memento Mori


Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie transportu zwłok z zagranicy, współpracy z filiami zlokalizowanymi w Anglii i Belgii, zapewniamy komplementację wymaganych dokumentów, możliwość dokonania kremacji za granicą przy wysyłce urny do Polski, pomocy przy tłumaczeniach dokumentów oraz w zakresie obsługi prawnej. Oferujemy zarówno przewóz zmarłych z zagranicy z każdego zakątka Europy, jak i transport zwłok z Polski do wybranych krajów wyszczególnionych w ofercie.


20 lat doświadczenia i indywidualne podejście do każdej sytuacji


Przez 20 lat obecności w branży doskonaliliśmy swoje usługi, aby świadczyć klientom pomoc na najwyższym poziomie, odciążając ich podczas żałoby z najbardziej wymagających obowiązków związanych z organizacją przewozu zwłok. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sytuacji, gwarantując transport zmarłego w godnych warunkach i wsparcie dla najbliższych w tym trudnym czasie.