11teamsports.pl - sprzęt piłkarski

11teamsports.pl - sprzęt piłkarski

Dodano: 2 lata 2 miesiące temu
25 tysięcy produktów najlepszych sportowych marek już czeka na Ciebie na 11teamsports.pl. Skorzystaj z oferty jednego z największych w Europie dystrybutorów piłkarskiego sprzętu i dołącz do ponad półtora miliona zadowolonych klientów 11teamsports!

Pierwszy sklep internetowy naszej sieci powstał w 2007 roku w Niemczech. Od tego czasu ufa nam coraz więcej osób i stale rozszerzamy swoją działalność. Dbamy, by najlepszy sprzęt piłkarski w dobrej cenie był dostępny również w Polsce. Dlatego oferujemy Ci niezwykle szeroki wybór produktów.

Jego ważnym elementem są buty sportowe. W 11teamsports. pl znajdziesz obuwie przeznaczone do uprawiania wielu dyscyplin. Czekają tu na Ciebie najnowsze korki do gry w piłkę, a także piłkarskie obuwie na inne nawierzchnie. Do tego dochodzą profesjonalne buty do gier halowych, z których można korzystać w czasie meczów siatkarskich czy koszykarskich. Oprócz tego przygotowaliśmy wybór obuwia do biegania po asfalcie oraz butów trailowych.

Uzupełnieniem oferty obuwniczej są modele sportowe idealne na co dzień. To buty Nike, adidas i innych czołowych marek. W 11teamsports. pl skompletujesz swój sportowy wizerunek, dodając do niego lifestyle’ową odzież modnych producentów sportowych ubrań z najnowszych kolekcji.

Trzecim elementem oferty 11teamsports. pl są sportowe akcesoria. Kładziemy nacisk na piłkarskie, takie jak piłki, rękawice czy ochraniacze, ale znajdziesz tutaj również bardziej uniwersalne przedmioty.

Wszystkie nasze produkty oferujemy w konkurencyjnych cenach. Nie wierzysz? Wejdź na www jeszcze dziś!
Nazwa firmy ELEVEN SPORTS POLSKA
Ulica Ks. Wujka 15a
Kod pocztowy 62-100
Miejscowość Wągrowiec
Region Wielkopolskie
NIP 766-19-94-219
Telefon 67 22222 67
E-Mail info@pl.11teamsports.cz
Facebook Facebook
YouTube YouTube