AJT biuro rachunkowe i księgowe Warszawa

AJT biuro rachunkowe i księgowe Warszawa

Dodano: 8 lat 9 miesięcy temu
Biuro rachunkowe AJT należące do firmy Ajteam sp. z o. o. zlokalizowane jest w Warszawie na Pradze Północ, bardzo blisko Urzędu Skarbowego Warszawa Praga. Usługi księgowe i rachunkowe świadczone są na nowoczesnym oprogramowaniu finansowo - księgowym Comarch Optima.
Rachunkowość prowadzona jest dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz różnego rodzaju firm typu sp. z o. o., stowarzyszenia i fundacje, spółki akcyjne, komandytowe, jawne itp.
Dla osób fizycznych biuro AJT przygotowuje zeznania roczne, zwroty vat od materiałów budowlanych, różne wnioski i podania do Urzędów Skarbowych, Urzędów Gminy i Zusu, w tym pomaga w założeniu działalności gospodarczej oraz rejestruje firmy - osobowości prawne w Sądach.
Dla osób, które dopiero chcą założyć działalność gospodarczą księgowość AJT przygotowało bezpłatne konsultacje, na których dowiedzieć się można jak najlepiej wystartować w świat biznesu. Chodzi tu o informacje dotyczące m. in. optymalnej formy opodatkowania, różnego rodzaju kosztów jakie można ponosić prowadząc własną firmę, tego na jakich zasadach zatrudniać potencjalnych pracowników.
Konsultacje prowadzone są z Panią Joanną Lityńską - prezes firmy, która jest wpisana na listę Ministerstwa Finansów, jako osoba mająca Licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
Biuro rachunkowe AJT bezpłatnie dojeżdża po dokumenty księgowe na terenie Warszawy i okolic.
AJT zaprasza Państwa, bo ma konkurencyjne ceny dostępne w cenniku na stronie internetowej oraz jest fajna atmosfera podczas spotkań w biurze firmy.
Nazwa firmy AJTeam sp. z o.o.
Ulica Floriańska 6
Kod pocztowy 03-707
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie