Atriumshop.eu - schody zewnętrzne metalowe

Atriumshop.eu - schody zewnętrzne metalowe

Dodano: 2 lata 8 miesięcy temu
Tematyka schodów jest nam bardzo dobrze znana, ponieważ na co dzień zajmujemy się ich projektowaniem oraz produkcją. Nasze doświadczenie w tej branży sięga lat 90-tych ubiegłego wieku. W naszym produktowym portfolio znajduje się wiele ciekawych modeli gotowych schodów - wszystkie są przeznaczone do samodzielnego montażu. Można je ogólnie podzielić ze względu na miejsce użytkowania. Czyli schody wewnętrzne to te które zostały wykonane z myślą o zastosowaniach w domach, biurach i innych wnętrzach. Natomiast te, które przeznaczone są do montażu poza budynkami to schody zewnętrzne.

Konstrukcyjnie oba typy schodów są bardzo podobne. Czyli mają podobny kształt, składają się z powtarzalnych modułów, można regulować ich wysokość w pewnym zakresie itp. To co je odróżnia to głównie dodatkowe zabezpieczenie powierzchni metalowej konstrukcji. W przypadku schodów wewnętrznych konstrukcja nośna również wykonana jest z metalu jednak ze względu na stabilniejsze warunki w jakich one się znajdują poza nałożeniem powłoki lakierniczej nie trzeba przeprowadzać dodatkowych zabiegów. Schody zewnętrzne metalowe koniecznie muszą otrzymać dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji w postaci ocynku ogniowego.

To skuteczna metoda, która gwarantuje wysoką odporność na działanie dużych różnic temperatur (zima - lato). Stanowi bardzo dobrą ochronę przed niekorzystnym zjawiskiem korozji. Dzięki temu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo użytkowania schodów zewnętrznych, które może zostać obniżone na skutek rdzy. Dodatkowo schody zabezpieczone ocynkiem ogniowym nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych co stanowi dużą wygodę. Na naszej stronie prezentujemy głównie gotowe schody jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie zawsze takie rozwiązanie będzie pasowało do określonego miejsca montażu. Dlatego jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe schody w oparciu o indywidualne wymagania osoby składającej zamówienie.
Nazwa firmy Atrium Sp. J.
Ulica Konopnickiej 11
Kod pocztowy 41-100
Miejscowość Siemianowice Śląskie
Region Śląskie
NIP 6340021820
Telefon +48 (32) 609 00 03

Komentarze