AWK Kasprzak od wielu lat ugruntowuje swoją pozycję jako lider w branży niszczenia i utylizacji dokumentów.

Nasze najnowsze rozszerzenie działalności obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie niszczenia dokumentów na terenie praktycznie całej Polski. Już teraz działamy w miastach takich jak Gdańsk, Gdynia, Toruń, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Łódź, Szczecin czy Poznań. Specjalizujemy się w profesjonalnym niszczeniu dokumentów oraz utylizacji dokumentacji. Zapewniamy naszym Klientom wysoki poziom bezpieczeństwa i pełną poufność.

Dzięki naszej rozbudowanej sieci transportowej i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie oferować usługi utylizacji dokumentacji na najwyższym poziomie. Usługi niszczenia dokumentów dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dbamy o to by proces był przeprowadzany zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa. Gwarantujemy ochronę przed dostępem osób nieuprawnionych do poufnych informacji.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów z różnych regionów Polski. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utylizacji dokumentów i dokumentacji. Działamy ekologicznie promując recykling i odpowiedzialne zarządzanie odpadami. Wierzymy że odpowiedzialność za środowisko naturalne jest ważna. Dlatego wszystkie działania są realizowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko.

Zaufanie Klientów buduje się latami. Dlatego od początku naszej działalności w Bydgoszczy przez lata rozszerzania usług na inne miasta Polski stale podnosimy standardy naszej pracy. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i spokoju wszystkim, którzy zdecydują się powierzyć nam swoje dokumenty do zniszczenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.awk.com.pl gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat naszych usług.


Nazwa firmy WIELOBRANŻOWA FIRMA HANDLOWA ANETA KASPRZAK WALDEMAR KASPRZAK ROBERT KASPRZAK SPÓŁKA JAWNA
Ulica Rynkowska 2/4
Kod pocztowy 85-503
Miejscowość Bydgoszcz
Region Kujawsko-pomorskie
Regon 340059837
Telefon 601522373
E-Mail robert.awk@awk.com.pl
GPS 53.1427000000000N, 17.9959000000000E
Facebook Facebook