Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu dokumentacji firmowej? Nieważne czy jest to mały, czy duży biznes, Axio księgowość poda Ci pomocną dłoń. Takie działania nie są proste, dlatego niektórzy mogą mieć problem, aby poprawnie wypełnić wszystkie ważne dokumenty. Niektórzy także boją się, że popełnią błąd, który może ich wiele kosztować.

Axio księgowość to biuro z długoletnim doświadczeniem, które działa rzetelnie, skutecznie oraz przestrzega wszystkich zasad. Zaufało nam już wielu klientów. Jeśli jesteś ciekawy, kto skorzystał z naszych usług, odwiedź stronę internetową axio-ksiegowosc i kliknij w zakładkę "klienci".

Oferujemy przede wszystkim usługi księgowo-podatkowe, jednak to nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić! Zapewniamy także doskonałą obsługę związaną z działek kadrowym. Za Ciebie prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą oraz sporządzamy listę płac. Co więcej, wypełnimy PIT dla Twoich pracowników, a także w razie potrzeby będzie reprezentować Cię w Urzędzie Skarbowym lub ZUS.

Nasze usługi nie kończą się jednak tylko na wypełnieniu dokumentacji, wniosków i raportów. Prowadzimy także szkolenia i kursy kadrowo-płacowe i księgowe. Chcemy nie tylko pomagać, ale także edukować. Co więcej, możesz także zwrócić się do nas z każdym problemem. Prowadzimy doradztwo m. in. w zakresie działalności gospodarczej czy też wykonywanych czynności.

Dlatego jeśli chcesz, aby dokumentacja w Twojej firmie była prowadzona zgodnie z zasadami, a także była rzetelna, wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą biura!
Nazwa firmy AXIO Sp. z o.o.
Ulica Strzelców Wielickich 6
Kod pocztowy 32-020
Miejscowość Wieliczka
Region Małopolskie
NIP 6832083608
Telefon +48 603 203 690
E-Mail biuro@axio-ksiegowosc.pl