Dobrysennik.pl - internetowy

Dobrysennik.pl - internetowy

Dodano: 7 lat 6 miesięcy temu
Od wielu tysięcy lat ludzie wierzyli w nadprzyrodzone właściwości snów. Przypisywano im przeróżne właściwości. Kapłani, którzy znali się w interpretowaniu snów mieli wysokie przywileje u władców, a ich prognozy były traktowane z dużą powagą. Być może brzmi to niewiarygodnie - zwłaszcza, ze w obecnych czasach mało kto wierzy w symbolikę snów i korzysta z senników. Jeżeli miałeś dziwny sen, który nie daje Ci spokoju i nad którego sensem długo się zastanawiasz, skorzystaj z naszej strony, która pomoże Ci znaleźć jego interpretację

Dobry Sennik jest bezpłatnym serwisem internetowym, oferującym dostęp do kilku tysięcy szczegółowo opracowanych symboli sennych, których znaczenie opiera się na interpretacjach pradawnych oraz nowożytnych. Możesz znaleźć w naszej bazie symbol, który Cię interesuje i odnaleźć jego ukryte znaczenie.
Nasza strona daje Ci także możliwość szybkiego sprawdzenia całego snu - wystarczy go opisać w całości, a resztą zajmie się nasz "System Interpretacji Snów", który po chwili dostarczy Ci szczegółową interpretację tego, co Ci się śniło.

Mimo, że główną tematyką strony jest Sennik, znajdziesz u nas także dużą ilość szczegółowo opisanych horoskopów oraz dział z darmowymi wróżbami, w tym z popularnych kart tarota, które cieszą się wysokim uznaniem wśród wróżbitów i ezoteryków.

Zapraszam do odwiedzenia "Dobrego Sennika". Być może znajdziesz na nim coś ciekawego dla siebie i zajrzysz na stronę od czasu do czasu, aby sprawdzić symbolikę swojego snu.