E-choinki.pl - sklep internetowy z choinkami

E-choinki.pl - sklep internetowy z choinkami

Dodano: 2 lata 3 miesiące temu
Marzysz o sztucznej choince, która będzie ozdabiać Twój dom przez lata i niezmiennie prezentować się doskonale? Znajdziesz ją u nas! Sklep internetowy ze sztucznymi choinkami e-choinki.pl to miejsce, w którym łączymy wysoką jakość, korzystne ceny oraz najnowsze trendy Z tej mieszanki powstają drzewka, które zdobywają popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Docenione zostały m. in. podczas targów Asia World-Expo w Hongkongu.

Na rynku działamy od 1995 roku, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w branży i tworzyć nowoczesne choinki, które są odpowiedzią na aktualne trendy. Znajdziesz u nas jednak także modele, które wyróżniają się swoim ponadczasowym charakterem i bez względu na zmieniającą się modę, będą zachwycać Cię co rok w bożonarodzeniowym okresie.

Wybierając zakupy u nas, możesz zdecydować się na nowoczesną choinkę z jednej z kilku kategorii – od luksusowych modeli Luxury czy Presitge, aż po tradycyjne drzewka Classic. Proponujemy także choinki ośnieżone, które posiadają delikatnie przyprószone śniegiem oszronione gałązki. Z nimi nigdy nie zabraknie śniegu na święta!

Popularnością cieszą się także modele typu slim. To wąskie choinki dostępne w kilku wielkościach, które przyciągają wzrok swoim oryginalnym wyglądem. A jeśli posiadasz zwierzaki lub chcesz ochronić choinkę przed swoimi dziećmi, z pewnością przypadnie Ci do gustu modna choinka na naturalnym sosnowym pieńku.

Postaw na sztuczną choinkę najwyższej jakości i wybierz jeden z modeli z naszego katalogu. Zapraszamy do naszego sklepu!
Nazwa firmy Sklep Internetowy e-choinki.pl
Ulica Bukowska 41
Kod pocztowy 43-354
Miejscowość Czaniec
Region Śląskie
NIP 5470204257
Telefon 503 824 001
E-Mail sklep@e-choinki.pl
Facebook Facebook