Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych przebiega w ciągu kilku dni w Elektromatt. Firma do perfekcji opanowała planowanie napraw i realizację zadań dla klientów. Od wielu lat dostarczają usługi serwisu komputerów na terenie Krakowa. Można serwis znaleźć przy ulicy Rusznikarskiej w Krakowie. Jakie komputery naprawiamy? Jaki koszt diagnozy? A więc, naprawiamy komputery wszystkich marek, najczęściej klienci dostarczają do nas:komputery Dell, HP, Samsung, Toshiba, Asus i inne, tablety i smartfonydyski i pendrive. W ofercie posiadamy również możliwość odzyskiwania danych z urządzeń tj. dyski HDD i SSD.

Jakość obsługi. Dokładamy starań aby jakość obsługi w naszym serwisie komputerowym była na najwyższym poziomie. W ramach oferowanych usług dbamy o sprzęt naszych klientów oraz o dane zgromadzone na nośnikach.

Oferowane usługi:naprawa komputerów stacjonarnych, naprawa laptopów po zalaniu, naprawa / wymiana matryc komputerów, wymiana dysków twardych, odzyskiwanie danych, konserwacje laptopów, wymiany klawiatury w laptopie, naprawa gniazda zasilania. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy naszej firmy.
Nazwa firmy ELEKTROMATT
Ulica Rusznikarska 14
Kod pocztowy 31-261
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
Telefon 511 043 833
E-Mail biuro@elektromatt.pl
Facebook Facebook