Flhf Production - polski producent tekstyliów

Flhf Production - polski producent tekstyliów

Dodano: 2 lata 3 tygodnie temu
Firma, której głównym motto jest nieustanny rozwój i związana z nią poprawa jakości oferowanych produktów z najwyższą dbałością wpisuje swój asortyment w oczekiwania klientów. Polski producent tekstyliów, firma FLHF swoją ofertę adresuje do klientów z branży HoReCa, marketingowej oraz właścicieli sklepów internetowych oraz stacjonarnych, posiadających w asortymencie tekstylia wysokiej jakości.

Producent tekstyliów najwyższej jakości.

Polski producent tekstyliów hotelowych i restauracyjnych posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykrajaniu, haftowaniu tekstyliów, przeznaczonych do miejsc o zwiększonym poziomie ich użytkowania. Dobór najwyższej jakości tkanin, precyzyjne wykonanie przy użyciu nowoczesnych urządzeń, dbałość o zachowanie wymogów przeciwpożarowych oraz dotyczących jakości pozwala uplasować produkty w rzędzie tekstyliów o jakości premium. Znakowanie za pomocą haftu, nanoszonego komputerowo pozwala poszerzyć ofertę o personalizowane produkty tekstylne, materiały reklamowe.

Tekstylia polskiego producenta.

Producent tekstyliów dla branży HoReCa oferuje wysokiej jakości, odporne na blaknięcie oraz uszkodzenia obrusy i bieżniki. Tekstylia posiadają właściwości plamoodporne. W ofercie znajdują się ponadto zasłony, firany, pościel, pokrowce na krzesła, poszewki dekoracyjne na poduszki oraz ozdobna bielizna stołowa. Produkty, powstające w polskim zakładzie produkcyjnym tworzone są z ogromnym zaangażowaniem i precyzją, co widoczne jest w starannym wykonaniu każdego szczegółu, szybkiej realizacji zamówień, a także użyteczności, niezmiennej w długotrwałym okresie użytkowania. Tekstylia, które polski producent oferuje do branży gastronomicznej oraz hotelowej wykazują wysoką odporność na blaknięcie oraz można prać je w wysokich temperaturach, umożliwiając tym samym utrzymanie ich w higienicznej czystości.
Nazwa firmy FLHF Production sp. z o.o.
Ulica Macieja Miechowity 3
Kod pocztowy 51-162
Miejscowość Wrocław
Region Dolnośląskie
NIP 8952196144