Fraya.pl - garderoba robocza na cieplejsze dni

Fraya.pl - garderoba robocza na cieplejsze dni

Dodano: 2 lata 1 tydzień temu
Wiosenny klimat potrafi zaskoczyć, a już miniona dekada charakteryzuje się zimną i nieprzewidywalną aurą nawet na początku czerwca. Osobom, które, wykonują swoją robotę pod chmurką, lub wykonują pracę mobilną i często zmieniają miejsce rodzi to nie błache trudności - co na siebie ubrać, by nie zamoknąć, nie spocić się, nie zmarznąć, a ponadto wszystko w przeciągu kilku dniu?

Pracodawcy również mają nie małe zmartwienie, jakie ubranie zaopatrzyć swoim pracowników, by służyła im długo, skutecznie i faktycznie uchroniła ich podczas pracy przed niekorzystną aurą. Projektanci odzieży BHP prześcigają się w ofercie wierzchniej odzieży przejściowej, proponując rozmaite rodzaje kurtek a także sotfshelli, które mają spełnić wszelkie cechy preferowane pracowników.

Wszystko naturalnie zależy od tego, w jakiej branży i warunkach pracujemy. Jeżeli Twój zawód potrzebuje ustawicznego lub długiego przebywania na dworze, jak na przykład budowlanka, rolnicza, ogrodnicza, to bluza soft będzie idealnym rozwiązaniem. Najistotniejsze jest bardzo rozciągliwy tkanina. Gdy wykonujesz dużo zamaszystych ruchów, potrzebujesz pełnej ich swobody, to softshell jest dla Ciebie.

Dodatkowym atutem jest odporność na wiatr – bluzy i kurtki softshellowe FE Engel są wykonane z bardzo litej tkaniny, który nie przepuszcza zimnego powietrza do wewnątrz. Kurtki są na ogół odporne na deszcz, do pewnego stopnia, więc w trakcie przelotnego deszczu chronią i przed nim. Wnętrze softshella FE Engel wypełnione jest ciepłym polarem, który gwarantuje izolację, a dzięki wykorzystaniu w produkcji sztucznych materiałów, oddychają i przenoszą na zewnątrz pot i nadmiar ciepła. Jednym słowem – dla pracujących fizycznie i pracujących na zewnątrz, softshell będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.