Grill360.pl pierwsza polska gazeta o grillowaniu

Grill360.pl pierwsza polska gazeta o grillowaniu

Dodano: 8 lat 5 miesięcy temu
Grill360 – na bieżąco z grillowaniem.
Wydawnictwo Grill360 to jeden z pierwszych polskich portali wiedzy o grillach i kulturze grillowania. Ideą jego funkcjonowania jest dostarczenie czytelnikom najnowszych, rzetelnych informacji o technologiach zastosowanych w grillach oraz możliwościach, jakie daje ich bezpieczne użytkowanie. Portal stanowi kompendium wiedzy o sztuce grillowania i aktualnościach z nią związanych. Konkretne sposoby pieczenia, omówienie zasad funkcjonowania danego modelu, aktualne informacje na temat nowości wchodzących na rynek – to tylko część działów tematycznych, które znajdziemy na stronie wydawnictwa. Odnajdziemy tam także opinie, bezpłatne porady ekspertów, ciekawe i urozmaicone przepisy na dania z grilla dla każdego oraz artykuły wyjaśniające instrukcje obsługi rusztów.

Wydawnictwo powstało z inicjatywy specjalistów, projektantów i miłośników, skoncentrowanych wokół rozwijającej się w Polsce i Europie kultury i technologii grillowania. Grill360 promuje modele oraz akcesoria dostosowane do indywidualnych potrzeb, pomaga dokonać ich wyboru, wyjaśnia na czym polegają zalety i wady wprowadzonych na rynek innowacji.

Pragniemy, aby portal był tworzony z Państwa udziałem. Jesteśmy otwarci na komentarze, uwagi i propozycje czytelników. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub chcielibyście umieścić u nas swoją reklamę – zapraszamy do kontaktu!
Nazwa firmy Decofire Grupa .s.c
Ulica Nad Serafą 56
Kod pocztowy 30-864
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 683-208-72-85
Telefon 668 025 200
Facebook Facebook
YouTube YouTube