Home-box.pl - nowoczesne domy modułowe

Home-box.pl - nowoczesne domy modułowe

Dodano: 1 rok 5 miesięcy temu
Coraz wyższe koszty materiałów, coraz droższe kredyty oraz niestabilna sytuacja na rynku nieruchomości. Te wszystkie czynnik sprawiają, że coraz mniej osób decyduje się na budowę domu. Istnieje jednak doskonała alternatywa na własne "M"-domy. Dzięki bardzo krótkiemu czasowi budowy z roku na rok przybywa coraz więcej miłośników takiego właśnie rozwiązania. Koszty inwestycji są o wiele niższe, w porównaniu z tradycyjnym budownictwem. Nie są to jedyne zalety i możliwości, które oferuje budownictwo modułowe.

Wielu osobom mobilne domy modułowe kojarzą się z pomieszczeniami socjalnymi dla pracowników, na placu budowy. Nic bardziej mylnego. Technologia poszła znacząco do przodu i z modułów można stworzyć prawdziwe perełki architektoniczne. Istnieje pełna dowolność przy aranżacji zarówno elewacji, jaki wnętrza domu. W środku możemy położyć tapety, gładź lub modne w ostatnich czasach płytki klinkierowe. Ściany zewnętrzne mogą być natomiast wykończone drewnianą boazerią lub stalową okładziną. Warto również wspomnieć, że domy modułowe mogą być dowolnie rozbudowywane.

Budowane przez nas nowoczesne domy posiadają 90% stopień prefabrykacji. Oznacza to, że na teren przygotowany pod inwestycję przyjeżdża gotowy dom. Wystarczy osadzić go na fundamentach i podłączyć przygotowane wcześniej media. Wpływa to korzystnie na środowisko, ponieważ redukowane są wszelkie wykopy oraz wycinki krzewów i drzew, jakie towarzyszą podczas tradycyjnej budowy.

Mimo tego, iż decydując się na dom całoroczny, nie przewidujemy zmiany jego umieszczenia, to warto wspomnieć, że domy modułowe są w 100% mobilne i jeśli zaistnieje taka potrzeba, to można przenieść go w dowolne miejsce. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i tańszych materiałów, cena domów z prefabrykatów jest o wiele atrakcyjniejsza niż domów budowanych metodą tradycyjną. Oszczędności przyniesie również nieporównywalnie szybszy czas montażu domu.
Nazwa firmy Home-Box
Ulica Łokietka 30
Kod pocztowy 58-533
Miejscowość Mysłakowice
Region Dolnośląskie