Igopol.pl garaże blaszane - wiaty i blaszaki

Igopol.pl garaże blaszane - wiaty i blaszaki

Dodano: 7 lat 4 miesiące temu
Igopol to lider w konstrukcji garaży blaszanych. Jesteśmy szanowaną i docenianym producentem garaży blaszanych na rynku Polskim a także Niemieckim oraz Austriackim. Swoją opinie klienci wyrobili nam dzięki sprzedaży i montażu doskonałych garaży blaszanych które są wyposażone w wiele udogodnień a przede wszystkim konstrukcje stalowe są bardzo solidne i wytrzymałe.

Blacha którą pokrywamy nasz garaż zostały wykonany z podwójnie grubej blachy którą praktycznie nie można wygiąć. Doświadczenie które zdobyliśmy pozwoliło nam jeszcze bardziej wzmocnić garaże poprzez użycie blachy o węższym trapezie która czyni konstrukcję dużo bardziej stabilną i wytrzymałą.

Oto co oferujemy:garaże blaszane, wiaty blaszane, hale blaszane, blaszaki, kojce dla psów, schowki budowlane, garaż blaszany, kioski]. Garaże, wiaty, hale dostarczamy oraz montujemy gratis na terenie całej Polski. Nasi technicy wykonują u państwa profesjonalny montaż.

Oferujemy tanie garaże które to potocznie są nazywane blaszaki - są to najtańsze garaże pokryte gorszej jakości blachą ocynkowana która jest koloru srebrno świecącego.

Dla bardziej wymagających klientów czy też firm które potrzebują garaży o większych wymiarach mamy w ofercie przygotowane wiaty blaszane oraz wszelakiego rodzaju hale blaszane, magazyny oraz kioski.


Zamów blaszaki na naszej stronie internetowej poprze wygodny formularz, zamówienia dostarczamy od dwóch do czternastu dni.
Nazwa firmy Igopol
Ulica Chyszówki 90
Kod pocztowy 34-643
Miejscowość Jurków
Region Małopolskie
NIP 737-203-88-53
Telefon 793 429 592
E-Mail biuro@igopol.pl
Facebook Facebook

Komentarze