Ileopard.pl hurtownia kosmetyczna Warszawa

Ileopard.pl hurtownia kosmetyczna Warszawa

Dodano: 4 lata 9 miesięcy temu
Zajmujemy się tym, co umiemy robić najlepiej, czyli sprzedażą i zaopatrywaniem salonów, sklepów i gabinetów kosmetycznych w popularne na rynku i sprawdzone kosmetyki, sprzęt kosmetyczny, meble, akcesoria kosmetyczne. W naszej ofercie znajda Państwo profesjonalne kosmetyki dzięki którym manicure pedicure, pielęgnacja twarzy i ciała wejdzie na wyższy poziom. Zajmujemy się też dystrybucją mebli kosmetycznych do salonów kosmetycznych, podologicznych oraz do salonów manicure. Sprzedajemy zestawy kosmetyków, lakiery hybrydowe, żele hybrydowe, lampy uv i dual led bazy, topy i inne niezbędne akcesoria jak: frezy do frezarek, polerki, pilniki, waciki, itp. Oferujemy szeroką gamę artykułów jak: peelingi, kremy, kwasy na twarz, czy maski.

Hurtownia fryzjerska - to też Leopard. Trudno sobie wyobrazić ich działalność, bez naszej hurtowni. W tym segmencie oferujemy wszystko to, co jest niezbędne w pracy dobrego salonu fryzjerskiego: szampony, farby, odżywki do włosów, suszarki, maszynki, żele, pianki i inne potrzebne do pielęgnacji włosów. Dostarczamy produkty jednorazowe oraz niezbędne artykuły, dzięki którym dezynfekcja będzie skuteczna.

Nasz sklep fryzjerski działa również on line. Dlatego możliwe jest śledzenie naszych artykułów dostępnych od ręki wygodnie z domowego kompatura, tabletu czy smartfona. Zakupy internetowe z naszej firmy są bardzo proste i szybkie. Już następnego dnia zakupiony towar może być u Ciebie.

Victoria Vynn - Lakier hybrydowy i nie tylko. Jesteśmy dystrybutorem marki Victoria Vynn. Pełna oferta dostępnych od ręki produktów znajduje się na stronie naszego sklepu internetowego. Lakier hybrydowy tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.