Klarsan.pl - uzdatnianie wody Łódź

Klarsan.pl - uzdatnianie wody Łódź

Dodano: 9 lat 7 miesięcy temu
Oferta firmy Klarsan skupia się na domowych oraz przemysłowych systemach uzdatniania wody. Swój profil działalności kierujemy głównie w kierunku przemysłu oraz klientów indywidualnych, z naciskiem na domy jednorodzinne. Świadczymy też usługi oraz dostarczamy rozwiązania dla mieszkań w blokach, jednak większość naszych produktów z zakresu inżynierii uzdatniania wody dedykowanych jest dla domów.

Nasza siedziba mieści się w Łodzi, jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych produktami wysokiej klasy. Nie sprzedajemy bowiem tandetnych urządzeń filtrujących z Chin. Jako oficjalny dystrybutor Atlas Filtri, Cintropur oraz Puricom mamy świadomość czym jest wysoka jakość i jak powinny działać oraz wyglądać produkty służące do uzdatniania wody.

W naszej ofercie znajdują się też produkty innych marek, takie jak Sterilight, czyli najpopularniejsze w Polsce żarniki oraz lampy bakteriobójcze UV. Wymieniając popularne marki nie można zapomnieć o podbijających polski i zagraniczny rynek zmiękczaczach wody Denver oraz WaterMark, czyli bestsellerach firmy Puricom.

Dopełnieniem naszej szerokiej oferty są przemysłowe stacje uzdatniania wody robione na zamówienie. Nasze doświadczenie oraz komponenty, z których wykonujemy stacje filtracyjne gwarantują usługę klasy premium.
Nazwa firmy Klarsan
Ulica Lipowa 60/62
Kod pocztowy 90-630
Miejscowość Łódź
Region Łódzkie
Telefon +48 (42) 279 64 00

Komentarze