Majormaker.pl - toalety myjące i deski bidetowe

Majormaker.pl - toalety myjące i deski bidetowe

Dodano: 1 rok 4 tygodnie temu
Korzystanie z toalety może stać się jeszcze bardziej komfortowe i higieniczne. Musisz tylko wyposażyć swoją łazienkę w innowacyjną technologię, która zapewnia czystszy i zdrowszy codzienny styl życia. Sklep Major&Maker ma więc do zaoferowania toalety i deski myjące, które zapewniają łatwiejsze codzienne funkcjonowanie.

Na stronie internetowej znajdziesz kilka modeli toalet myjących i desek toaletowych z funkcją bidetu, które wyposażone są w ciekawe i użyteczne funkcje. Mycie przednie i tylne, podgrzewana deska czy automatyczne zamykanie i otwieranie to tylko kilka z długiej listy udogodnień. Dla większego komfortu użytkowania mają wbudowany pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów oraz posiadają samoczyszczące się przed i po myciu dysze. Wszystkimi funkcjami możesz oczywiście wygodnie sterować, nie wstając z toalety – za pomocą specjalnego pilota.

Wybór urządzenia od Major&Maker to nie tylko gwarancja lepszej higieny. To przede wszystkim duże ułatwienie dla wszystkich osób – także starszych i niepełnosprawnych. Już od ponad 20 lat firma specjalizuje się w produkcji desek z funkcją bidetu i toalet myjących. Każdego dnia się rozwija i zapewnia jak największy komfort wszystkim klientom. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twoja rodzina prowadziła zdrowszy styl życia, odwiedź sklep internetowy majormaker.pl i zapoznaj się z asortymentem już dziś!
Ulica Bartycka 24/26 pawilon 123
Kod pocztowy 00-716
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie
NIP 5342571122
Telefon +48735877668
E-Mail vivo@majormaker.pl
Facebook Facebook
YouTube YouTube