Przeprowadzka nie musi być skomplikowana szczególnie jeśli powierzymy jej realizację specjalistom z Manatki24 - doświadczonej firmie przeprowadzkowej. Eksperci w dziedzinie relokacji, którzy codziennie zajmują się podobnymi zadaniami gwarantują, że każdy krok zostanie wykonany efektywnie i bezproblemowo. Rynek obfituje w liczne firmy transportowe ale nie wiele jest takich firm jak Manatki24.pl - oferujących niedrogie oraz ekspresowe usługi przeprowadzkowe (w tym przeprowadzki międzymiastowe Warszawa - Gdańsk czy przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy do Niemiec i innych krajów).

Wsparcie fachowców z Manatki24 jest nieocenione zwłaszcza gdy mierzymy się z wyzwaniem samodzielnej przeprowadzki. Zmagania z pakowaniem, noszeniem ciężkich przedmiotów, z ich transportem a później rozpakowywaniem mogą przytłoczyć pojedyńczą osobę. Dlatego warto poszukać wsparcia wśród takich doświadczonych firm jak Manatki24 gdzie cennik przeprowadzki jest atrakcyjny a świadczone usługi są na wysokim poziomie.

Manatki24 to firma przeprowadzkowa która specjalizuje się także w opróżnianiu mieszkań oraz przechowywaniu rzeczy. Planując przeprowadzkę do Niemiec lub Hiszpanii możesz oczekiwać kompleksowej obsługi i pomocy na każdym etapie. Przeprowadzki biur, przeprowadzki domów jak również przeprowadzki międzymiastowe (np. z Warszawy do Krakowa) - to tylko fragment bogatej oferty dzięki której Twoje mienie dotrze do nowego miejsca bezpiecznie i punktualnie.

Transport lodówki, przewóz mebli z wniesieniem czy przeprowadzki w takich dzielnicach jak Wilanów, Pruszków czy Piaseczno - niezależnie od zakresu potrzeb - firma przeprowadzkowa Manatki24 dostarcza najwyższej jakości usługi. Wejdź na naszą stroną www.manatki24.pl i dowiedz się więcej o usługach Manatki24 - firmy przeprowadzkowej.
Nazwa firmy MANATKI24 PAWEŁ BRZOZOWSKI
Ulica Kazimierzowska 5
Kod pocztowy 05-200
Miejscowość Wołomin (koło Warszawy)
Region Mazowieckie
NIP 1250971515
Regon 145717100
Telefon +48730040506
E-Mail biuro@manatki24.pl
GPS 52.3312000N, 21.2485000E
Facebook Facebook
YouTube YouTube
Instagram Instagram