Manimi - hurtownia manicure

Manimi - hurtownia manicure

Dodano: 11 miesięcy 1 tydzień temu
Firma Manimi to innowacyjne przedsiębiorstwo, z pasją dostarczające klientkom z Polski najwyższej klasy produkty do manicure. Nasza hurtownia lakierów do paznokci posiada zróżnicowany asortyment produktów najwyższej jakości. Nasz zespół ekspertów aktywnie śledzi najnowsze trendy, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistek.

Wspieramy rozwój branży stylizacji paznokci, oferując specjalistyczne kursy stylizacji paznokci. Jako lider w branży, dbamy o to, aby nasi klienci byli zawsze na bieżąco z najnowszymi technikami i trendami. Zaufało nam już wiele salonów kosmetycznych oraz indywidualnych entuzjastek pięknych paznokci. Nasza bogata i konkurencyjna oferta gwarantuje pełne zadowolenie naszych klientek. Jesteśmy dumni z faktu, że staliśmy się doskonałym partnerem biznesowym dla wielu profesjonalistów.

Jeśli szukasz najwyższej jakości produktów do manicure i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, to zapraszamy do zapoznania się z naszym unikalnym asortymentem. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientek i ciesz się niepowtarzalnymi stylizacjami paznokci!
Nazwa firmy Manimi
Ulica Siemieńskiego 20/63
Kod pocztowy 35-203
Miejscowość Rzeszów
Region Podkarpackie
NIP 5170333849