Miekkie.com - sklep internetowy z tkaninami

Miekkie.com - sklep internetowy z tkaninami

Dodano: 2 lata 2 miesiące temu
Miękkie to sklep internetowy, w którym znajdziesz wysokiej jakości tkaniny, dzianiny oraz akcesoria krawieckie. Wiemy, jak szybko zmieniają się trendy, dlatego dbamy, aby nasze materiały za nimi nadążały. W naszym sklepie czekają na Ciebie zarówno nowoczesne tkaniny z regularnie aktualizowanych kolekcji, jak i ponadczasowe klasyki. Proponujemy szeroki katalog tkanin i dzianin – między innymi: welur, tiule, lajkrę, muślin haftowany, wiskozę oraz tkaniny sukienkowe czy płaszczowe.

Co wyróżnia nasze materiały? Poza tym, że odpowiadają na aktualne trendy, odznaczają się także wysoką jakością i bezpieczeństwem i spełniają europejskie normy w tym zakresie. Dzięki temu zyskujesz pewność, że stworzone przez Ciebie ubrania, dodatki czy tekstylia domowe będą prezentować się idealnie przez długi czas. A do tego materiały dzianiny i tkaniny możesz wykorzystać do różnych projektów – od sukienek i bluzek, przez modne płaszcze, aż po pościele czy ubranka dla dzieci.

Aby zagwarantować Ci wygodne zakupy, zamówisz u nas dokładnie taką ilość materiału, jakiej potrzebujesz. Tiul, tkaniny bawełniane, welur czy wiskoza na metry? U nas to możliwe!

Dodatkowo poza tkaninami i dzianinami na miekkie.com znajdziesz również niezbędne dodatki do szycia, np. guziki, igły, aplikacje i wykroje, dzięki czemu kupisz wszystkie potrzebne materiały w jednym miejscu. Zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na przeglądanie ofert wielu sklepów, i pieniądze, które wydałbyś na dodatkowe opłaty za wysyłkę.

Zapraszamy na zakupy!
Nazwa firmy IMM DESIGN SP. Z O.O.
Ulica Kwiatowa 16A
Kod pocztowy 05-500
Miejscowość Mysiadło
Region Mazowieckie
NIP 7010688645
Telefon 696 748 793
E-Mail hello@miekkie.com
Facebook Facebook