Modmar.com.pl producent opakowań przeźroczystych

Modmar.com.pl producent opakowań przeźroczystych

Dodano: 12 lat 6 miesięcy temu
Firma Modmar powstała w 1989 r. Długoletnia tradycja i olbrzymie doświadczenie umożliwiło nam zyskanie miana lidera wśród producentów opakowań z tworzyw sztucznych. W naszej ofercie posiadamy szeroka gamę opakowań przezroczystych. Specjalizujmy się w produkcji opakowań cylindrycznych czyli tzw. tub. Ponadto produkujemy przezroczyste pudełka, tace technologiczne, opakowania typu blister, wytłoczki oraz inne elementy opakowań z folii twardych zaczepy, eurooczka, itp. ).

Chcąc sprostać wymaganiom naszych odbiorców w 2010 podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu usługi konfekcjonowania.

Potrzeby każdego klienta traktujemy indywidualnie, co owocuje stałą współpracą z wieloma firmami zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Doświadczenie zawodowe i profesjonalizm kadry są gwarancja wysokiej jakości oferowanych opakowań. Ciągle rosnący popyt na nasze produkty przyczynił się do powstania nowych hal produkcyjnych i magazynowych. Park maszynowy jest regularnie powiększany i modernizowany.

Decydując się na współpracę z firmą Modmar pozyskacie Państwo solidnego partner, gwarancję wysokiej jakości opakowania oraz terminowość dostaw zamówionych produktów.

Z naszą ofertą mogą się Państwo zapoznać tutaj, a nasze dane teleadresowe, formularz kontaktowy i mapę dojazdu do firmy można odnaleźć pod tym adresem.
Nazwa firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Modmar
Ulica Gaj Oławski 53 B
Kod pocztowy 55-200
Miejscowość Gaj Oławski
Region Dolnośląskie