Pat-Car - pomoc drogowa w Płocku

Pat-Car - pomoc drogowa w Płocku

Dodano: 8 lat 7 miesięcy temu
Pat-Car to jedna z najskuteczniej rozwijających się firm na polskim rynku a do tego jest szanowana na całym świecie. Perzysty Patryk utworzył ją w Płocku od początku i nadal buduje, aby każdy klient był usatysfakcjonowany z usług. Z myślą o trosce klienta Pat-Car oferuje pomocą kierowcom samochodów osobowych, dostawczych czy nawet maszyn rolniczych i budowlanych o każdej porze przez cały rok włącznie ze świętami.

Przedsiębiorstwo pracuje na nowych holownikach oraz lawetach, które są profesjonalnie wyposażone. Ponadto zatrudniani są kompetentni pracownicy, co pozwala na sprawną usługę. Pat-Car współpracuje z siecią warsztatów Assistance PZU oraz z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi dlatego dysponuje wspaniałą rzetelnością pracy, jak i zadowoleniem klienta. Przedsiębiorstwo preferuje usługi pomocy drogowej powiązane z drobnymi naprawami pojazdu takich jak odpalenie z kabla i wymiana koła. zalecane usługi są badane po każdej naprawie, ponieważ bezpieczeństwo na jezdni jest najważniejsze. Firma również specjalizuje się w holowaniu oraz lawetowaniu samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych, jak i wydobyciu pojazdów z podziemnych garaży, rowów, błota, śniegu. Jeżeli chodzi o uszkodzone auta, Pat-Car zaleca wynajem aut różnych marek oraz posiada parkingi strzeżone dla spalonych pojazdów.
Wieloletnie doświadczenie Płockiej firmy Pat-Car pozwala na usługę doświadczonej pomocy drogowej nie tylko w pobliżu centrali, ale również na terenie całej Polski, jak i Europy.
Nazwa firmy FHU Pat-Car Perzesty Patryk
Ulica Sierpecka 1
Kod pocztowy 09-400
Miejscowość Płock
Region Mazowieckie
NIP 774-225-82-81
Telefon 694 488 506
Facebook Facebook