Printsc.pl - sklep z odzieżą promocyjną

Printsc.pl - sklep z odzieżą promocyjną

Dodano: 2 lata 3 miesiące temu
Ubrania promocyjne, koszulki i bluzy reklamowe, tekstylia z nadrukiem. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na Printsc.pl. To miejsce, które kompleksowo zaopatrzy Twoją firmę w odzież. W naszej ofercie znajdują się między innymi: koszulki reklamowe męskie, damskie i dziecięce, koszulki polo, bluzy, polary oraz kurtki, spodnie, odzież sportowa damska, męska i dziecięca, odzież robocza w różnych rozmiarach, torby, worki i plecaki, czapki i inne tekstylia.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie wyróżniają się najwyższą jakością i starannym wykonaniem. To modne fasony, które można wykorzystać jako ubrania przekazywane pracownikom, upominki dla klientów, ale również jako gadżety rozprowadzane w czasie imprez sportowych, artystycznych i innych eventów. By odzież promocyjna i reklamowa spełniła swoje zadanie, wykonamy nadruk na koszulkach i wszelkich innych ubraniach.

Dzięki temu Twoje logo będzie dobrze widoczne i poprawisz wizerunek swojej firmy. Zamówienia przyjmujemy mailem oraz faksem, a także bezpośrednio w naszym biurze. Zajmiemy się przygotowanym przez Ciebie projektem lub po konsultacji sami przygotujemy dla Ciebie oryginalny nadruk - oczywiście po Twojej akceptacji. Postaw na nowy wymiar promocji i reklamy z Printsc.pl!
Nazwa firmy PRINT Makowski i Węgrzyn sp.j.
Ulica Szczecińska 17E
Kod pocztowy 54-517
Miejscowość Wrocław
Region Dolnośląskie
NIP 899-00-09-575
Telefon 71 356 96 12
E-Mail biuro@printsc.pl