Jednym z bardziej wyróżniających się i skutecznych portali randkowych w polskim internecie jest polski serwis randkowy Randki24.pl. Dlaczego właśnie on? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy portalem działającym od 2005 roku. Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia pracując nad ciągłym ulepszaniem portalu. A co za tym idzie, z dnia na dzień nasz serwis jest coraz bardziej skuteczny.

Co wyróżnia portal randkowy od innych portali tego typu? W serwisie znajdziesz katalog randkowy, który ułatwia poruszanie się w serwisie. Inną naszą zaletą jest to, że nie pobieramy opłat za rejestrację i wysyłanie wiadomości między randkowiczami.

Do kogo dociera portal?
Nasza grupa docelowa, to single - osoby samotne szukające partnera lub partnerki na całe życie. Promując nasz portal staramy się docierać do takich osób, dzięki temu skutecznie gromadzimy je w jednym miejscu.

Czy Randki24.pl, to wiarygodny portal randkowy?
Na bieżąco moderujemy profile i skutecznie usuwamy te, które są podejrzane i naruszają regulamin naszego serwisu. Nie ma w Randki24. pl profilu, który nie byłby sprawdzony przez człowieka. Również każdego dnia reagujemy na sygnały użytkowników przekazujących nam informacje o profilach, które naruszają regulamin. To wszystko podnosi wiarygodność portalu i zarejestrowanych w nim randkowiczów.

Ile czasu zajmuje rejestracja w portalu Randki24.pl?
Do tego, żeby móc zacząć korzystać z serwisu wystarczy kilka minut poświęcone na uzupełnienie formularza rejestracyjnego oraz, co jest bardzo ważne - potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w link aktywacyjny otrzymany bezpośrednio po rejestracji.

Zapraszamy wszystkich szukających swojej drugiej połowy.

W razie pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.
Facebook Facebook

Komentarze