Residenceszymoszkowa.pl nocuj w apartamencie

Residenceszymoszkowa.pl nocuj w apartamencie

Dodano: 8 lat 8 miesięcy temu
W otoczeniu sporej liczby interesujących destynacji wakacyjnych w naszym kraju wygrywa cudowne Zakopane. Tam właśnie wyruszamy na ogół na kilka dni czy dłuższy wypad, kiedy pragniemy wypocząć czy też spędzić aktywnie czas, spacerując po górach lub jeżdżąc na snowboardzie. Pośród mnóstwa przeróżnych propozycji noclegu nie jesteśmy zazwyczaj przekonani, jaka będzie dla nas tą optymalną. Z pewnością możemy zdecydować się jednak na wysokiej jakości apartamenty w Zakopanem, które zapewnia nam residenceszymoszkowa. pl.

Residence Szymoszkowa leży w pobliżu stoku narciarskiego Butorowy Wierch, jest tym samym świetną bazą dla fanów zimowych sportów takich jak narciarstwo czy też snowboard. Od słynnych Krupówek dzielą nas zaledwie 3 kilometry, wszystkie atrakcje są więc na wyciągnięcie ręki.

Dosyć blisko znajdziemy także najczęściej odwiedzane góry. Bez żadnych problemów dostać możemy się stąd również do oddalonych dzielnic miasta oraz okolicy, żeby ujrzeć te zakątki, które zlokalizowane są poza centrum.

Residence Szymoszkowa składa się na pięć wygodnych apartamentów: Adriatyk SPA, Atlantyk SPA, Indyjski SPA, Pacyfik SPA i Śródziemnomorski SPA. We wszystkich znajduje się salon z telewizorem i kinem domowym, co najmniej jeden pokój sypialny, dobrze wyposażona łazienka jak i kuchnia z użytecznym sprzętem. Skorzystać można tam z chłodziarki, kuchenki, zmywarki oraz innych urządzeń służących komfortowi gości apartamentów. Poza tym z okien pokoi rozciąga się czarująca panorama gór, widać między innymi okazały Giewont.

Apartamentowiec leży w Zakopanem przy ulicy Nędzy Kubińca. Aby zarezerwować apartament, kontaktować możemy się osobiście pod podanym adresem albo wykorzystać formularz kontaktowy widoczny na witrynie www, z pomocą którego wysłać możemy jakiekolwiek zapytanie. Zapytanie wysłać można również mailowo.
E-Mail kontakt@residenceszymoszkowa.pl