Samozatrudnienie.pl program księgowy dla firmy

Samozatrudnienie.pl program księgowy dla firmy

Dodano: 4 lata 5 miesięcy temu
Większość ludzi uważa, że własna działalność gospodarcza jak np. firma jednoosobowa jest dobrym sposobem na życie i przyniesie znaczne dochody. Jednak w praktyce stwierdzenie to jest tylko połowicznie zgodne z prawdą, ponieważ własna firma nie zawsze zaoferuje nam tak duże dochody, jak się nam wydaje. Jeżeli ktoś chce stworzyć opłacalną działalność gospodarczą, to obowiązkowo będzie musiał bardzo mocno się przy tym postarać, a nawet wówczas nie otrzyma pełnej gwarancji co do tego, czy uda mu się odnieść sukces.

Decydując się na otworzenie swojej własnej firmy, to na samym początku będzie to zapewne niewielka, jednoosobowa działalność gospodarcza tzw. Samozatrudnienie. Jest to dobry sposób na rozpoczęcie swojej przygody z biznesem, ponieważ bez zatrudniania pracowników nie musimy załatwiać wielu dodatkowych formalności z tym związanych. Przy odpowiednim podejściu nawet taka firma jednoosobowa może nam zapewnić spore dochody.

Prowadzona firma jednoosobowa jest czymś opłacalnym, gdy odpowiednio się przy tym postaramy. Jeżeli od pierwszym chwil nie będziemy mieli świadomości tego, że jest to bardzo wymagające zajęcie, to raczej nie uda nam się przy tym odnieść sukcesu. Musimy zadbać o księgowość firmy jednoosobowej czyli dobry program jak np. Samozatrudnienie.

Ten program opracowano zarówno z myślą o osobach, które rozliczają się w oparciu o ryczałt, jak i tych, które wykorzystują w tym celu książkę przychodów i rozchodów. Łatwa obsługa pozwala na prowadzenie bieżącej działalności oraz ułatwia kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w Twojej firmie. Samozatrudnienie posiada wiele modułów m. in. fakturowanie, przelewy, rozliczenie auta, kontrolę zapłat, ZUS, pliki JPK a także wiele innych funkcji jakich wymaga prowadzenie własnego biznesu. Taki program to oszczędność zarówno pieniędzy, jak czasu.
Nazwa firmy Formsoft Sp. z o.o. Sp. k
Ulica Św. Antoniego 23
Kod pocztowy 50-073
Miejscowość Wrocław
Region Dolnośląskie