Sportodzywki.pl - blog o suplementach i odżywkach

Sportodzywki.pl - blog o suplementach i odżywkach

Dodano: 2 lata 2 miesiące temu
Blog o suplementach, odżywkach, witaminach i minerałach, na którym naukową wiedzę podaje się w przystępny sposób? To właśnie Sport Odżywki - portal dla pasjonatów sportów siłowych na każdym stopniu zaawansowania treningowego. Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę, zadbać o zdrowie redukując nadmiar kilogramów czy wręcz przeciwnie - zdrowo przybrać na masie, tutaj znajdziesz informacje, które przybliżą Cię do celu.

Przed Tobą pierwsze zakupy w sklepie z odżywkami i nie wiesz już, który z setek preparatów rzeczywiście będzie przydatny? Nie testuj na sobie - sprawdź co na temat rozmaitych środków ustalili autorzy Sport Odżywki. Badania naukowe, opinie sportowców, faktyczny sens stosowania u początkujących, kontrowersje… Wszystko o suplementach - także tych przecenianych i niedocenianych!

Blog o siłowni Sport Odżywki to także wiedza na temat witamin i minerałów. U sportowców nabierają one jeszcze większego znaczenia niż u przeciętnego człowieka! Z niedoborami nie ma szans na wypracowanie siły, nabranie mięśni i stalowej wytrzymałości. Stałe zaniedbywanie podaży mikroelementów to z kolei pewność, że organizm nie pozwoli Ci długo cieszyć się pełną sprawnością…

Dieta sportowca i trening siłowy obrosły w wiele mitów. Ciągle pojawiają się nieścisłości, pytania i trendy świata fitness, które niekoniecznie mają uzasadnienie w naukowych badaniach. Cheat day - co to znaczy i czy powinieneś stosować u siebie tę strategię dietetyczną? Na czym polega diet break, czy nadmiar białka może zaszkodzić i jak picie alkoholu wpływa na budowę masy - odpowiedzi na te i wiele innych pytań ma dla Ciebie redakcja Sport Odżywki!

Miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego co trzeba, by zadbać o swoją formę, pozostać w zdrowiu i cieszyć się doskonałym samopoczuciem? Sport Odżywki jest dla Ciebie - przekonaj się!
Ulica Piastowska 44a
Kod pocztowy 30-067
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 8111616777
Telefon 500 700 722
E-Mail redakcja@sportodzywki.pl