Stylab - szkoła wizażu i stylizacji

Stylab - szkoła wizażu i stylizacji

Dodano: 1 rok 11 miesięcy temu
W murach naszej szkoły możesz zostać profesjonalnym stylistą. Być może to jedno z Twoich największych marzeń lub życiowa pasja. W naszej szkole nauczymy cię wszystkiego od podstaw. Przejdziesz przez warsztaty stylizacji pod okiem specjalistów. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.

Nauczymy cię: czym jest styl i jak wykonać makijaż. Posiadamy pracownie z profesjonalnym kosmetykami marek takich jak: MAC, Smashbox, Huda, Nars i wiele innych.

Poznasz również historię mody i jej tajniki. Będziesz pracować z fotografami przy sesjach zdjęciowych, a oprócz tego zdobędziesz wiele innych umiejętności ważnych w tym zawodzie.

Wybór naszej szkoły daje ci możliwość 10-miesięcznego kursu stylizacji, a po jego zakończeniu otrzymasz dyplom oraz końcową profesjonalną sesję fotograficzną. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w porach wieczornych, a grupa liczy nie więcej niż 10 osób.

Szkoła stylizacji pozwoli ci na zaczęcie swojej kariery w świecie stylizacji. To u nas zdobędziesz całą potrzebną wiedzę w tym fachu.
Nazwa firmy Stylab
Ulica Antoniego Słonimskiego 9/3
Kod pocztowy 80-280
Miejscowość Gdańsk
Telefon 509 785 533