TaxExpert.com.pl prowadzenie księgowości

TaxExpert.com.pl prowadzenie księgowości

Dodano: 8 lat 9 miesięcy temu
Odpowiednio prowadzone księgi rachunkowe to pierwszy krok do sukcesu. Błędy w papierach mogą stać się przyczyną przykrych konsekwencji. Nasze biuro księgowe funkcjonuje już na rynku od pięciu lat i świetnie jest w stanie wyczuć chęci swoich stałych klientów. Z naszą pomocą macie więcej czasu na zajmowanie się własną firmą. Bez przerwy szkolimy naszą kadrę. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług i chętnie prolongują umowę na kolejne lata.

Na firmowej stronie internetowej: taxexpert. com. pl odnajdą Państwo dokładne informacje na temat naszej oferty. Zachęcamy też do telefonowania do nas. Bardzo wielu ważnych informacji jesteśmy w stanie ponadto udzielić drogą mailową. Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu. Możemy Państwu zaproponować w zakresie usług księgowo-podatkowych np. ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Natomiast w zakresie usług kadrowo-płacowych możemy Waszym firmom zaoferować np. sporządzanie umów-zleceń i umów o dzieło.

W naszej firmie codziennie pomagamy firmom, jak i zwykłym ludziom. Możemy obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Usatysfakcjonowani podatnicy wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Jesteśmy znani z tego, że w każdej sytuacji postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i dbamy o każdy szczegół wykonywanej pracy. Klienci Tax Expert nigdy nie mają nieprzyjemności z urzędami skarbowymi.
Zajmujemy się poważnymi problemami księgowymi, jak i doraźną pomocą księgową. Nie zostawiamy żadnej firmy bez pomocy. Opłaca się przeczytać artykuły na naszej witrynie internetowej.
Ulica Ostrowskiego 30
Miejscowość Wrocław
Telefon 693 698 488
E-Mail anna.radwan@taxexpert.com.pl