"Wawrysiuk" to biuro rachunkowe działające w Lublinie. Jest prowadzone niezmiennie od 1992 roku przez dwoje doświadczonych księgowych i przedsiębiorców - Cezarego i Annę Wawrysiuk. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że zostanie obsłużony na najwyższym poziomie przez kompetentnego człowieka o wieloletniej praktyce. Biuro rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą osób prywatnych i przedsiębiorstw. Świadczy usługi związane z doradztwem w zakresie księgowym, kadrowo-płacowym oraz podatkowym. W imieniu klienta występuje do ZUS, US czy GUS. Przygotowuje wnioski kredytowe oraz przelewy.

Osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, odnajdą w biurze Wawrysiuk fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej formy prawnej dla konkretnej działalności gospodarczej. Dzięki temu wybrane rozwiązanie będzie najlepsze w danej sytuacji klienta i pozwoli mu na szybki rozwój.

W biurze Wawrysiuk można również wynająć Wirtualne Biuro. Oferowana jest opcja z pełną obsługą sekretariatu. To rozwiązanie nowoczesne, innowacyjne i idealne dla wielu przedsiębiorstw.
Nazwa firmy Biuro Rachunkowe „WAWRYSIUK” s.c.
Ulica Turystyczna 44
Kod pocztowy 20-207
Miejscowość Lublin
Region Lubelskie
NIP 713-001-45-30
Telefon 81 749 65 67
E-Mail info@wawrysiuk.pl