Jeśli Twój dług to co najmniej 75 000 PLN, możemy sprawić, że w ciągu 3-6 miesięcy nie będzie istnieć żadne zadłużenie! Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje, a możesz uwolnić się od długów! Proszę wejść na stronę: wyjsczdlugow.pl i poznać szczegóły na temat upadłości konsumenckiej transgranicznej.

Upadłość konsumencka uwalnia od niżej wymienionych rodzajów zadłużenia: kredyty bankowe, karty kredytowe, pożyczki typu chwilówki, opłaty za gaz, energię elektryczną, wodę, opłaty za rachunki telefoniczne, mandaty drogowe wystawione przez policję, podatki (wszystkie rodzaje), podatek VAT, opłaty celne, składki ZUS, debety bankowe, zadłużenie powstałe w wyniku osobistych gwarancji finansowych udzielonych spółce z o. o., koszty komornicze (przy egzekucjach niezakończonych), długi prywatne.

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu upadłości konsumenckiej transgranicznej. Wielu Polaków m. in z powodu ostatniego kryzysu finansowego wpadło w ogromne problemy finansowe. Sporo z nich wyjechało z kraju, „uciekając” przed zadłużeniem pozostawionym w Polsce. Nie są świadomi faktu, że będąc w UE mogą przenieść swoje COMI (Centrum Interesów Życiowych) do innego kraju będącego członkiem UE, ogłosić w nim bankructwo, a jego skutki będą obowiązywać w Polsce. Reguluje to Rozporządzenie Rady Unii Europejskiej nr 1346/2000.

Wraz z naszymi partnerami mamy ponad 10 letnie doświadczenie i... 100% skuteczność w oddłużaniu naszych Klientów. Jeżeli Twoje długi wynoszą co najmniej 75000 zł i uważasz, że nie jesteś w stanie ich spłacić, skontaktuj się z nami: wyjsczdlugow.pl.

Pozbędziesz się wszystkich długów i zaczniesz życie od nowa, bez stresów, zaciągania kolejnych kredytów i pętli długów nie do spłaty. To najlepsze rozwiązanie, gdyż uwalnia Cię w ciągu 3-6 miesięcy od całości zadłużenia!
Nazwa firmy Dybza Financial Consulting sp. z o.o.
Ulica Głogowska 31-33
Kod pocztowy 60-702
Miejscowość Poznań
Region Wielkopolskie
NIP 781-187-97-51
Telefon 500 388 835
E-Mail pomoc@wyjsczdlugow.pl
Skype wyjsczdlugow.pl